המבריא
 
 
 
 
072-3270461
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי אנחנו?

 
 
 
 
 
 
"המבריא" – דיור מֵגֵן העוטף כל דייר לפי צרכיו
 
 

שנים של ניסיון ומוניטין

 
"המבריא" פועל כבית אבות בכפר סבא החל משנת 1973. במקום תמצאו אגף לדיירים עצמאיים, עתיר פעילות, חום והגנה. כמו כן, קיימים בבית "המבריא" מחלקה לתשושי גוף, מחלקת תשושי גוף קלים לתמיכה והחלמה וכן שתי מחלקות סיעודיות. המוניטין הרב שצברנו הודות לניסיון, המקצועיות והמשאבים המושקעים בטיפול בדיירי הבית, מביאים לפתחנו דיירים רבים כולל גם דורות שניים ושלישיים מבני המשפחות ההופכים אף הם לדיירי הבית. "המבריא", בית חם הנותן מענה מקיף ורחב לצרכיהם המשתנים של הקשישים.
 
לכל שאלה, התייעצות ופרטים נוספים אנחנו כאן:
072-3270461
 

מסירות ומקצוענות

 
הצוות המקצועי של "המבריא" מורכב מאנשים מנוסים הבאים משלל מקצועות השירות והזקנה שהוכשרו לעבודה עם קשישים, וכן גם צוות רפואי מיומן הנמצא בזמינות מלאה עבור הדיירים. על מסירות העובדים יעיד בין היתר הוותק הרב שלהם במקום עבודתם. עובדינו מקבלים את מיטב התנאים וההכשרות המשלימות על מנת שיוכלו לטפל בדיירינו. העובדים מגיעים לעבודה מתוך תחושת שליחות אמיתית, לחלקם אפילו בני משפחה המתגוררים במקום.

הצוות שלנו מורכב מ – 180 עובדים הבאים לתת מענה חם ומקצועי לרווחתם ובריאותם של דיירינו. הצוות כולל אנשי מנהלה ותחזוקה, צוותי רפואה, פרא - רפואה ועבודה סוציאלית. בנוסף גם מועסקים ב"המבריא" שף ואנשי מטבח, חדרניות, תעסוקה ותרבות - צוות מיומן ומסור. חשוב לציין שיש צוות נפרד, ייעודי לדיירי המחלקות הסיעודיות, תשושי הגוף וההחלמה הנותנים מענה מותאם צורך.
 
 
 
צוות "המבריא" מקפיד על יצירת קשרים אישיים עם הדיירים ובני משפחותיהם. הודות לכך, כל דייר נהנה מיחס אישי וחם המתבטא בהקשבה ובהיענות מהירה לכל בקשה.
 

הגנה ופיקוח

 
בית "המבריא" כפוף לפיקוח של משרדי הבריאות והרווחה. עם זאת, אנו נוקטים בצעדים מגינים וכבר שנים שהבית מרושת במצלמות ובאמצעים אלקטרוניים אחרים, המאפשרים לנו להיטיב את חייהם של דיירינו בכל העת.
 

כל הסיבות להרגיש בבית

 
בבית " המבריא" נשמרים עצמאותם , פרטיותם וכבודם של כל דייר ודיירת המגיעים אלינו. הדיירים מקבלים יחידת דיור פרטית מרוהטת וממוזגת עם לחצני מצוקה וכמובן הצוות "שנמצא מעבר לפינה". מקיימים קשר הדוק וחם עם הקהילה שבחוץ – חיילים, נוער, משפחות, וכדו'. נהנים מפעילות תרבותית ענפה ומגוונת, הנותנת מענה לכל אדם, אהבתיו וצרכיו. הדיירים עסוקים בכל שעות היום ונהנים מזקנה מכבדת ומלאת סיפוק. ישנן דיאטות מותאמות, טיפולי יופי ועוד שירותים רבים שתקצר היריעה מלפרט.
ב "המבריא" כל דייר ודיירת ממשיכים את שגרת חייהם בצמוד לטיפול ולהשגחת הצוות.
 
"בית שכולו משפחה" כבר אמרנו?
 
לפרטים נוספים, תיאום פגישה וסיור במקום, צרו איתנו קשר:
072-3270461

 
 
 
 
 

הסדרי נגישות

 
 • חניות נכים לרכב רגיל ולרכב גבוה ממוקמות בחניית "המבריא" וברחוב הגבורות 15.
 • הכניסה הנגישה למבנה נמצאת ברחוב רופין 15.
 • שירותי נכים ממוקמים בקומת הקרקע ובמחלקות הסיעודיות.
 • ניתן להיכנס עם חיית שירות.
 • ניתן להיכנס עם קולנועית.
 • מערכת עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה מממוקמת בדלפקים.
 • טל': 09-7645555
  פקס: 09-7658629
 • דוא"ל: israel@hamavri.co.il
 • פרטי התקשרות עם רכז הנגישות מר רפי בכר:
  טל': 09-7645566
  פקס: 09-7645651
  דוא"ל: rafi@hamavri.co.il
 
 
 

הצהרת נגישות:

 
 1. האתר נגיש ברמת AA ובהתאם לנדרש בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג 2013 ותקן ישראלי ת"י 5568.
 2. חרף מאמצינו לאפשר גלישה בכל דפי האתר, ייתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא עבורם הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלות. נשמח לקבל משוב באחת מדרכי ההתקשרות:
 3. טלפון: 072-3270461, דוא"ל: israel@hamavri.co.il